Izolacja pomieszczeń


Seiteninhalt:
Bild: Fotolia_3317600_376x168.jpg
 
Bild: 30-31_2_184x168.jpg
 
Bild: 42-17718048_376x168.jpg
 

Po co w ogóle izolować?

Do podstawowych potrzeb człowieka należą poczucie bezpieczeństwa, ciepło i spokój. Problemy w związku z efektem cieplarnianym, emisją CO2 i globalnym ociepleniem sprawiają, iż w mediach co rusz podkreśla się konieczność stosowania dobrej izolacji.
Galopujące koszty ogrzewania, rosnąca emisja CO2, przepisy o izolacji Oszczędzanie energii słusznie poddane jest ogólnej dyskusji. Jako właściciel nieruchomości prędzej czy później przedsięwziąć będziesz musiał prace remontowe czy modernizacyjne – idealny czas, by zastanowić sie również o modernizacji pod kątem energetycznym.

Nawet samo państwo dojrzało taką konieczność i oferuje korzyści i wsparcie dla osób, które zdecydowały się na wykonanie izolacji.

Dobrze izolowane podłogi, ściany i rury mają jednocześnie wiele zalet: nie tylko oszczędzasz gotówkę i chronisz środowisko – podwyższasz też wartość Twojego obiektu.
Bild:
 
Bildbeschreibung:
Bild:
 
Bildbeschreibung:
Bild: Fotolia_4553242_S184x168.jpg
 
Bildbeschreibung:
Nasze produkty zapewniają izolację termiczną i akustyczną dla najróżniejszych zakresów zastosowań:

• rury
• instalacje solarne
• podłogi
• ściany

Dzięki solidnej obróbce oraz wysokiej jakości właściwościom produktu wraz z zastosowaniem rozwiązań odnośnie izolacji wewnętrznej NMC sprowadzisz do Twojego domu prawdziwego profesjonalistę! Dla każdej potrzeby znajdziesz na naszych stronach odpowiednie rozwiązanie.

Dalsze informacje co do tematu długotrwałości, środowiska, wsparcia państwa i itp. znajdziesz tu.