NOMAPACK®


Seiteninhalt:
Bild: Fotolia_5244621_376x168.jpg
 
Bild: nmc_00076_184x168.jpg
 
Bild: F_5446473_376x168.jpg
 

Ochrona każdego rogu i końca

Niezliczona ilość produktów podróżuje wokół naszego globu i podbija świat.
Czy też tanie produkty masowe, czy też szlachetne rzemiosło - za każdym z tych towarów ukryty jest duch pracy, chęć ryzyka i siła innowacji. Dlatego też produkty te zasługują na to, by dostać się do celu w sposób bezpieczny i odpowiednio opakowane.

Wymagania co do opakowań zależne są całkowicie od ich zawartości. Niezależnie, czy w branży samochodowej, budowlanej czy też mieszkaniowej, czy może w dziedzinie produktów konsumenckich, najczęściej ochrona przed zadrapaniami, połamaniem czy uderzeniami jest głównym problemem koncepcji opakowania. Innowacyjne, lekkie materiały opakowań gwarantują oszczędność miejsca we wszystkich środkach transportu - na lądzie, w wodzie i powietrzu. To z kolei pozwala na zaoszczędzenie energii, czasu i pieniędzy. Ponadto jasne jest, iż estetyczne opakowanie czy też prezentacja towaru znacząco wpływa na decyzje o kupnie.

Profile NOMAPACK® - opakowanie, upiększenie i ochrona każdego rodzaju towaru - bez wyjątku. Same nasze produkty standardowe pokrywają lwią część aktualnego zapotrzebowania na opakowania. Ale nawet jeśli Twój produkt wykazuje się niezmiernie wyjątkowym kształtem i właściwościami - opakujemy go ściśle i dokładnie, przy pomocy przygotowanego na miarę i odpowiedniego dla materiału profilu opakowaniowego. Nasi specjaliści znajdą również idealnie przykrojone pod Ciebie rozwiązania w dziedzinie opakowań - razem z Twoimi ekspertami. A dla szczególnych wyzwań dysponujemy – poza koniecznym doświadczeniem i pasją - innowacyjnymi procesami uszlachetniania, które stworzą z pianki nawet to, co zdaje się być niemożliwe. Jedno jest jasne: NOMAPACK® towarzyszy pewnie Twojemu produktowi aż do klienta końcowego