Zakres produktów i kompetencji


Seiteninhalt:
Bild: material-com-1
 
Bild: material-com-2
 
Bild: material-com-3
 

To właśnie Państwo znajdują się w centrum naszego zainteresowania!

Opanowaliśmy technologie rozwoju i produkcji technicznych elementów piankowych.
Spełnią one wszelakie wymagania odnośnie działania. Wynika z tego konieczność zastosowania różnorakich grubości, kolorów i wzorów przycięcia. Nasze wyróżniające się umiejętności technologiczne sprawiają, iż zaoferować możemy szyte na miarę komponenty do produktów gotowych oraz różnorodne rozwiązania. Wraz z Tobą opracujemy najlepszą z możliwych piankę nadającą się do Twoich zastosowań.

Jako producent wyrobów markowych oferujesz swym klientom najwyższą jakość. Dlatego też musisz wymagać od dostawców, by zaopatrywali Cię w najlepsze produkty. Nasze wyroby nadadzą Twym markowym wyrobom ostatniego szlifu. W ten sposób będziesz w stanie zaoferować swym klientom taką jakość, która wyróżniać się będzie na tle innych produktów.

Oferujemy szeroki wybór pianek, które wykonane są z najróżniejszych materiałów i które posiadają przeróżne właściwości – np. o zamkniętych lub otwartych porach. Nasza wysoka technizacja produkcji, jak i niezaspokojona pasja odkrywców pozwalają nam na realizację praktycznie każdego pomysłu związanego z pianką.
Bild: material-com-.jpg
 
Bildbeschreibung:
Bild:
 
Bildbeschreibung:
Bild: nmc_00090_184x168.jpg
 
Bildbeschreibung:
NMC Customizing, szyty na miarę Twoich produktów

Nasz świat to rozwiązania piankowe dla wszystkich możliwych branż - dzisiejszych i tych przyszłości. Przykładowo przedstawiliśmy tu wybrane pola zastosowania.
Nasi inżynierowie wraz z Twoimi specjalistami znajdą rozwiązanie, które będzie idealnie pasować do Twojego przedsięwzięcia. Dzięki piankom stworzyć można rozwiązanie, które sprosta temu, co pozornie niemożliwe.

NOMATEC® oznacza różnorodność


NOMATEC® chroni przed ciśnieniem, uderzeniami oraz zderzeniami czy szkodami powstającymi w wyniku ścierania, jednocześnie podnosząc w znacznym stopniu komfort użytkowania. Czy to osoby, czy też meble, komponenty czy prefabrykaty - NOMATEC® jest zawsze u Twego boku.

Z NOMATEC® zaizolujesz skutecznie i trwale swe produkty, zabezpieczając je przed zimnem i gorącem, wilgocią, mrozem oraz niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych. Przeciąg również nie ma szans, gdy złącza chronione są za pomocą NOMATEC® .

NMC - kompletny pakiet doradczy

Korzystając z NMC nie tylko kupujesz komponenty pierwszej jakości, ale również obszerne doradztwo od momentu powstania pomysłu w Twoim oddziale rozwoju aż do wytworzenia gotowego produktu z Twoją marką, w Twoim centrum logistycznym i wiele więcej. Wsparcie projektu, doradztwo, trening, serwis - z NMC nigdy pozostajesz zdany na siebie.

Na poszczególnych stronach produktów znajdują się opisy usług NMC dla produktu, które przybliżą Ci nasz pakiet serwisowy.